OmidaGroupLogo
Virtus Logistics

Virtus Logistics

Virtus Logistics to spółka oferująca usługi logistyczno - spedycyjne od 2013 roku. Obecnie zatrudnia 118 pracowników w 15 oddziałach w całej Polsce. Specjalizacja spółki to transport militarny oraz transport ponadgabarytowy. W swojej ofercie specjalnej spółka posiada również przewóz materiałów sypkich, transport ładunków high value, transport chłodniczy oraz drogowy plandekowy.

15

oddziałów

118

pracowników

133

milionów obrotu rocznie

19056

transportów rocznie
Transport militarny i lotniczy

Military & Aeronautics Services skupia się na obsłudze spedycyjnej i logistycznej firm działających w branżach lotniczych i militarnych.

Transport drogowy plandekowy

Virtus Logistics specjalizuje się w transporcie autami typu plandeka i typu mega. Dzięki doświadczonym spedytorom, cały proces od momentu odbioru ładunku, do momentu jego dostawy przebiega bez zakłóceń.

Transport ponadgabarytowy

Dział Oversize zajmuje się transportem specjalistycznych separatorów ropopochodnych, zbiorników retencyjnych, maszyn rolniczych, dłużycy, elementów stalowych i innych ładunków ponadnormatywnych. W skład floty wchodzą naczepy typu platforma, semi, tieffbett.

Przewozy materiałów sypkich

Dział Virtus Bulk Cargo zajmuje się logistyką towarów sypkich obsługiwanych na wywrotkach, silosach, ruchomych podłogach. Spółka posiada certyfikat GMP+B4, certyfikaty czystości oraz pozwolenie na przewóz odpadów BDO. W ofercie znajduje się magazynowanie, przeładunek wagonów oraz usługa portowa.

Transport ładunków High Value

Transport towarów wysokiej wartości obejmuje między innymi elektronarzędzia, sprzęt gospodarstwa domowego, miedź beztlenowa, innowacyjne maszyny i ich prototypy, jak również części do wyposażenia samochodowego czy do luksusowych jachtów.

Transport chłodniczy

Dostawa towarów chłodniczych do państw CIS (odprawy celne i fito dokumentacja). Oferowane usługi obejmują: przepakowanie, segregację, etykietowanie towaru oraz naprostowanie palet z towarem. Flota obejmuje auta chłodnicze typu: chłodnia standard, hakówka, multitemperatura z Hiszpanii, Francji, Holandii oraz Belgii.

Zarząd

Szymon Rusztyn
Prezes Zarządu

Virtus Logistics założył w 2013 roku. Jako wieloletni spedytor udało mu się poznać tą branżę od podszewki, co dzisiaj pomaga prowadzić firmę i być wsparciem dla pracowników. Hobbystycznie ściga się w rajdach.

Michał Panfil
Wiceprezes Zarządu

W branży spedycyjnej od 18 lat. Do Virtus Logistics dołączył w 2018 roku ze swoją firmą - Linkpoint Sp. z o. o. W wolnych chwilach gra w tenisa stołowego.

OmidaGroupLogo

Witryny spółek

Omida Sea & Air LogoOmida LogisticsOmida NordicVirtus LogisticsBPO Champions

Copyright 2021 - Omida SA