OmidaGroupLogo
Omida Logistics

Omida Logistics

Polski Lider transportu drogowego w kraju i Europie. Omida Logistics jest marką wchodząca w skład grupy OMIDA S.A. powstała w 2010 roku. Nasza struktura składa się z 17 oddziałów w całej Polsce, którą reprezentuje ponad 200 spedytorów oraz sieć kilkuset przewoźników w kraju i Europie. Nieprzerwanie od 10 lat realizujemy strategię dynamicznego rozwoju.

17

oddziałów

200

pracowników

568

milionów obrotu

197484

transportów rocznie
Transport FTL

Transport całopojazdowy Full Truck Load - FTL Omida to usługi dedykowane dla klientów, którzy posiadają większą ilość ładunków wypełniających całą przestrzeń ładunkową. Dzięki temu zyskują możliwość wyboru najbardziej opłacalnej trasy przejazdu oraz preferencyjne stawki frachtowe.

Transport LTL

Usługa Omida LTL jest dedykowana dla klientów, którzy chcą zorganizować dostawę pojedynczych ładunków. Doświadczenie spedytorów pozwala na sprawne zarządzanie łańcuchem dostaw klienta.

Door to door

Usługa DOOR to DOOR daje bezpieczeństwo i gwarancję tego, ze dedykowany spedytor zajmie się przesyłka i będzie odpowiadał za każdy etap jej transportu niezależnie od tego ile przeładunków znajdzie się na trasie.

Just In Time

Produkt dla klienta, dla którego najważniejszy jest czas dostawy. JUST IN TIME pozwala zaprojektować łańcuch dostaw zgodnie z preferencjami klienta. W ramach usługi towar klienta zostaje dostarczony na konkretną datę – bezpośrednio na linię produkcyjną. Usługa dedykowana dla klientów, którzy chcą zmniejszyć poziom zapasów, zredukować koszty związane z magazynowaniem oraz zwiększyć poziom zwrotu z inwestycji.

Fresh & Frozen

Dział Fresh & Frozen zapewnia profesjonalny, 24-godzinny serwis dla bardzo wymagających klientów, którzy cenią sobie bezpośredni kontakt z dedykowanym klientowi spedytorem. Dostarcza ładunki na terenie Europy Zachodniej, Skandynawii, Europy Wschodniej, Rosji, krajów nadbałtyckich oraz Europy Południowej. Przewozimy produkty świeże i mrożonki, ciężarówki wyposażone są w termografy, podwójną podłogę na 66 palet, SBS, ADR.

#TwojaPaleta

Produkt #TwojaPaleta to dedykowany produkt dla klientów, którzy chcą wysyłać przesyłki drobnicowe na trasie Polska-Hiszpania, Hiszpania-Polska. Formularz online w szybki sposób umożliwia wycenę przesyłkę przez dedykowany zespół specjalizujący się w transporcie na tym obszarze.

Zarząd

Marek Rostkowski
CEO

Od 2002 roku jest związany z branżą TSL. Absolwent studiów MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Współzałożyciel oraz Prezes Omida S.A. Motywują go kolejne sukcesy. Uważa, że ważnym elementem rozwoju każdego człowieka jest możliwość samodoskonalenia się, dlatego jest mentorem w Fundacji Columbus oraz programie rozwoju dla młodzieży licealne The Grade. Stojąc na czele Omida Group wspiera aktywności na rzecz rozwoju kompetencji pracowników oraz integracji. Zaangażowany w wiele lokalnych inicjatyw. Kieruje się dewizą, że "dzięki uczeniu się i stosowaniu zdobytej wiedzy możesz rozwiązać każdy problem, pokonać każdą przeszkodę i osiągnąć każdy cel, jaki sobie postawisz."

Bartłomiej Glinka
CEO

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył studia z tytułem magistra na specjalności Handel Morski. Absolwent studiów MBA Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Członek Rady Ekspertów Uniwersytetu Gdańskiego. Z branżą TSL związany od ponad 20 lat. Od 2010 z sukcesami zarządza grupę spółek Omida S.A., pomorskiego lidera branży TSL zatrudniającego ponad 500 pracowników. Jest założycielem Akademii Rozwoju Osobistego Columbus, która ukierunkowana jest na kształcenie liderów.

OmidaGroupLogo

Witryny spółek

Omida Sea & Air LogoOmida LogisticsOmida NordicVirtus LogisticsBPO Champions

Copyright 2021 - Omida SA