OmidaGroupLogo
BPO Champions

BPO Champions

Business Process Outsourcing to nowoczesne usługi biznesowe dedykowane firmom chcącym stać się liderami w swojej branży. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w trakcie obsługi podmiotów z Grupy Omida powstała spółka świadcząca usługi outsourcingu procesów biznesowych - BPO Champions. Przejście na model outsourcingu umożliwia redukcję kosztów administracyjnych, przyśpieszenie tempa wzrostu i poprawę rentowności firmy. W ramach współpracy BPO Champions oferuje usługi księgowe, doradztwo biznesowe i restrukturyzację, administrację kadrowo-płacową, usprawnienia obiegu dokumentów oraz usługi IT. Specjaliści BPO dla klientów zyskują oszczędności na poziomie od 10 do 30% kosztów rocznych obsługi procesów. BPO ponosi pełną odpowiedzialność za procesy realizowane na rzecz klienta, dzięki czemu firma może skupić się na kluczowych dla swojego rozwoju obszarach działania, takich jak produkcja, sprzedaż, pozyskiwanie nowych rynków.

Outsourcing Procesów

BPO Champions proponuje klientom przejście na elektroniczny obieg dokumentów - bez ryzyka utraty, zniszczenia czy ich przeoczenia. W ten sposób redukujemy koszty, przyspieszamy pracę oraz eliminujemy możliwość popełnienia błędu.

Obieg dokumentów

BPO Champions proponuje klientom przejście na elektroniczny obieg dokumentów - bez ryzyka utraty, zniszczenia czy ich przeoczenia. W ten sposób przyśpiesza pracę oraz eliminujemy możliwość popełnienia błędu.

Usługi Księgowe

BPO przejmuje cały proces obsługi księgowej firmy. W skład outsourcing wchodzi sprawozdawczość i raportowanie statutowe, bieżąca obsługa księgowa i podatkowa, doradztwo księgowe oraz rozliczenia. Nasz model oferuje wysoką jakość usługi i mniejsze koszty przy zachowaniu wszelkich procedur i zgodności z przepisami.

Administracja Kadrowo-Płacowa

Bezpieczeństwo danych osobowych i szybkość oraz efektywność obsługi dużej ilości wypełnianych dokumentów to zadanie, które BPO w ramach obsługi kadrowo płacowej oferuje swoim klientom. Pozwala to zoptymalizować koszt tego procesu przy zachowaniu wszelkich procedur i zgodności z przepisami.

Doradztwo biznesowe i Restrukturyzacja

BPO Champions pomaga optymalizować koszty i budować wygrywające strategie rozwoju. Wspomaga kompleksową restrukturyzację firm. W restrukturyzacji ważny jest każdy krok. Na podstawie gruntownej analizy tworzymy plan restrukturyzacji, który jest podstawą przekształceń firmy i naprawy sytuacji finansowej.

Usługi IT

Dzięki narzędziom IT oferowanym przez BPO Champions oraz pomocy wdrożeniowej, klient zyskuje pewność inwestycji i właściwy kierunek rozwoju firmy.

Dariusz Brzeziński
Dyrektor Zarządzający

Od 1991 roku związany z finansami i zarządzaniem. Przez ostatnie kilkanaście lat zasiadał na stanowiskach menedżerskich i był Członkiem Zarządu w wiodących firmach usług profesjonalnych, doradczych, informatycznych i inwestycyjnych. Posiada ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie przy realizacji projektów strategicznych, rozwoju usług outsourcingu procesów biznesowych oraz z zakresu corporate finance zarówno dla start-upów i firm sektora MŚP jak też dla dużych firm polskich i korporacji międzynarodowych, m.in. z listy Fortune 500.

OmidaGroupLogo

Witryny spółek

Omida Sea & Air LogoOmida LogisticsOmida NordicVirtus LogisticsBPO Champions

Copyright 2021 - Omida SA